1. Jei nori parsisiųsti vaizdo įrašą iš „Youtube“ tinklalapio, tereikia norimo vaizdo įrašo nuorodoje tarp „www.“ ir „youtube“ parašyti „ss“ (pvz. http://www.ssyoutube.com/watch?v=fuLCPjEeen).

2. Jei nori, kad „Youtube“ tinklapyje rastas vaizdo įrašas grotų vis iš naujo be jokių paspaudimų „repeat“ mygtuko, tu gali vaizdo įrašo nuorodoje tarp „www.“ ir „youtube“ parašyti „repeat“ (pvz. http://www.repeatyoutube.com/watch?v=fuLKlnmVcOm).

3. Jei savo telefone nustatysi lėktuvo režimą, tai žaidžiant žaidimus tavęs nenervins pasirodanti reklama.

4. Tavo „iPhone“ ar „iPad“ groja visu garsu, bet tau garso nepakanka. Padėk jį ant dubenėlio. Jo išgaubta forma padidina garsą.

5. Jei kažką nusipirkai iš „Amazon“ tinklalapio, tačiau pirkta prekė atpigo per 30 dienų, tu gali nusiųsti jiems elektroninį paštą ir „Amazon“ grąžins kainos skirtumą.

6. Jei nenori matyti reklamų „Youtube“ tinklapyje interneto nuorodoje prie žodžio „youtube“ pridėk žodį „skip“ (pvz. http://www.youtubeskip.com/watch?v=2AsTrvdaOOm).

7. Tavo mobiliojo telefono baterija tuoj išsikraus, o tu neturi daug laiko. Telefone nustatyk lėktuvo režimą, jis pasikraus žymiai greičiau.