1. Galima lengvai panaikinti nepageidaujamą spuogą, jei ant jo patepsi truputį burnos skalavimo skysčio „Listerine“. Jame esantis alkoholis jį išsausins ir spuogo nebesimatys.

2. Tu gali pagydyti popieriumi įsipjautas vietas su valgymo lazdelėmis.

3. Jei nudegei liežuvį, padėti gali cukrus.

4. Jei susimušei ir toje vietoje atsirado mėlynė, pamerk medvilninį kamuoliuką į actą ir po to jį pridėk ant sumuštos vietos. Mėlynė kaipmat išnyks.

5. Jei jautiesi mieguistas, sulaikyk kvėpavimą kiek gali, o tada lėtai iškvėpk. Tai padidins širdies ritmą ir mieguistumas turėtų praeiti.

6. Šalto vandens dušas gali padėti išnaikinti pleiskanas.

7. Įkando uodas? Prie įkandimo vietos pridėk karštą šaukštą. Niežulys dėl karščio iš karto liausis kamavęs.

8. Kažkas pateko į akis? Paimk didelį dubenį, kuriame tilptų tavo galva, pripilk į jį vandens. Tada įkišk į dubenį savo galvą ir atmerk akis. Svetimkūnis turėtų pasišalinti.

9. Jauti, kad tuoj čiaudėsi ir nori to išvengti. Pridėk savo liežuvį prie gomurio ir čiaudulys turėtų praeiti.

10. Jei tu eini pėstute ir matai, kad tau nepavyks išvengti susidūrimo su automobiliu, pašok. Tai suteiks geresnius šansus tau persiversti per automobilio variklio dangtį, o tai leis išvengti rimtesnių sužalojimų.

11. Vaistas nuo galvos skausmo: perpjauk per pusę žaliąją citriną ir trink ją ant savo kaktos.

12. Alavijas puiki priemonė nuo nudegimų ir įpjovimų – tereikia nulaužti lapelį ir patepti pažeistą vietą jo sultimis.

13. Jei pjaustydami daržoves susižeidėte pirštą, palaukite, kol nustos tekėti kraujas, ir užtepkite žaizdelę bespalviu nagų laku – tai lyg pleistras apsaugos ją nuo sulčių, o į gaminamas salotas arba padažus nepateks kraujo.